Skolēnu padome

Skolēnu padomes sastāvs 2023./2024. māc. g.

Zvirbule Evelīna

4.a

Meldrāja Emīlija Mia

4.a

Vorobjovs Kirils

4.b

Likovs Iļja

4.b

Ozollapa Lūcija

5.a

Mežāka Paula

5.a

Zlotņikova Poļina

5.b

Aunīte Valērija

5.b

Kalniņš Krastijs

6.a

Makars Matīss

6.a

Mežāks Roberts

6.a

Novikova Sņežana

6.b

Čerņajeva Nelli

6.b

KiseļovaSofija

6.b

Gruznova Taisija

7.a

Būcena Amanda

7.a

Zvirbulis Toms

7.b

Brizga Enija

8.a Skolas padomes prezidenta vietnieks

Čulkovs Deniss

8.b

Ļisovojs Mihails

8.b

Mikulovs Vsevolods

8.b

Ļvova  Anastasija

9.b

Nīta Marina

9.b

Veinberga Patrīcija Paula

10.

Kozireva Viktorija

10.

Stefanova Anna

10. Skolas padomes prezidente

Levšicka  Ilana

10. Skolas padomes prezidenta vietnieks

Stepanova Marija

12.

Skolotāju diena Vangažu vidusskolā

Jau otro gadu Skolēnu padome aktīvi piedalās Skolotāju dienas organizēšanā. Šogad vēlējāmies mūsu skolotājus ne tikai iepriecināt, bet arī pārsteigt. Ilgi diskutējām, spriedām un plānojām.
Skolotāju dienas rīts iesākās ar rudenīgu rīta sveicienu – ziediem un apsveikumu ikvienam skolas darbiniekam. Dienas laikā skolotāji veica mūsu sagatavoto uzdevumu – nofotografējās ar to (cilvēku vai priekšmetu), kas, viņuprāt, skolā ir vissvarīgākais. Priecājamies, ka, pēc skolotāju domām, tie ir skolēni un kolēģi. Par aktivitāti mēs apbalvojām ar cepumu sirdīm, ko gatavojām kopīgi svētku priekšvakarā.
Dienas noslēgumā mēs pulcējām skolotājus uz kino pēcpusdienu, lai kopīgi noskatītos mūsu veidoto filmu “Skolotājs. Personība”. Paldies Ilanai Ļevšickai (9.b kl.) par neatlaidīgu, pacietīgu darbu filmas montēšanu! Filmējot sižetus, mēs vēlējāmies iepazīt mūsu skolotājus tuvāk kā draugus, domubiedrus cilvēkus bez darba pienākumiem un rutīnas.

Labdarības tirdziņš “Vecīša cimdiņš”

Skolēnu padome rosināja decembrī skolā organizēt labdarības tirdziņu, lai visus savāktos līdzekļus ziedotu Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāles “Ezerkrasti” iemītniekiem siltu cimdu un Ziemassvētku dāvanu iegādei. Decembra otrdienās un piektdienās skolēniem bija iespēja pārdot un nopirkt mājās gatavotas lietas un saldumus, labdarības tirdziņš guva lielu atsaucību gan  pārdot gribētāju, gan pircēju vidū. Mēs praktizējām ne tikai stundās apgūtās uzņēmējdarbības prasmes, bet arī izpratām, ka Vangažu vidusskolas vērtības ir nozīmīgas un aktuālas. Ikvienam bija iespēja līdzdarboties.
Paldies visaktīvākajiem skolēniem: 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.a un 6.b, 7.a  klasei! Paldies visiem ziedotājiem! Esam savākuši 273,27 eiro, kā arī  siltus cimdus un šalles.

S.Runce, skolēnu padomes koordinatore

Skolēnu padomes pārsteigums skolotājiem

Mēs, Skolēnu padome, priecājāmies sveikt mūsu pedagogus Skolotāju dienā. Šoreiz mēs sagatavojām nelielu rīta pārsteigumu “Mazā bilžu rāmītī…” Mums bija prieks redzēt laimīgus un smaidīgus mūsu skolotājus ar skaistiem ziediem rokās. Saprotam, ka tas bija tikai īss brīdis šajā svētku reizē, nebija iespējas mums visiem satikties. Bet nākamgad plānojam to mainīt!

M.Stepanova 10.kl.

Skip to content