Ejam rudenī!

Share this post on:

Kad viss rudens skaistums sakritis uz zemes, miglas vāli kā šalle ap kaklu – sākumskolas skolēni oktobra mēnesi iesāka ar radošu un interesantu darbu stundās “Ejam rudenī!”
1.a klases skolēni devās āra pastaigā un veidoja rudens gleznu no dabas materiāliem. Cik interesanta un neparasta sanāca šī glezna! 1.b klases skolēni radošus darbus veidoja no koku lapām. Mazās rociņas un iztēle darbojās ļoti radoši.
2.b klasē skolēni zīmēja mnemo kartītes, lasīja dzejoļus par rudeni, mērīja priekšmetus ar kastaņiem, sadarbojās un prezentēja savu darbu. 
3.b klases  izglītojamie latviešu valodas stundu pavadīja ārā, baudot silto rudens sauli, vērojot dabu, lasot dzejoļus par rudeni, zīmējot un kopīgi izveidojot darbu izstādi klasē. 4.a klases skolēni rakstīja radošu darbu par kādu koka lapu. Iztēlojās sevi tās vietā un piedzīvojums varēja sākties! Tad šī lapa pārtapa skaistā un krāsainā tamborētā pīnītē, kura attainoja sajūtas rudenī. 4.b klases jauni pavāri devās kulinārijas pasaulē. Tika izpētītas oriģinālas receptes, izveidota savējā. Kopīgi tika pagatavoti dažādi ēdieni. Ražas svētkus izbaudīja omulīgā atmosfērā, priecājoties kopā ar draugiem un pie tējas krūzes rudens aukstums viņus nebiedēs. 
Liels paldies visiem sākumskolas skolotājiem par radošumu un darbu interesantajās aktivitātēs!
Tikai tā var pārvarēt rudens tumsu – stādot cerību asnus, starojot mīlestībā un saglabājot siltu un dedzīgu sirdi….

Share this post on:
Skip to content