Izstādes „Skola 2018” apmeklējums

Share this post on:

Izstāde „Skola 2018” – nozīmīgākais izglītības notikums Latvijā, kas ik gadu tūkstošiem jauniešu piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par izglītības iespējām. 2018. gadā 23. februārī Vangažu vidusskolas 10.-12. kl. skolēni devās uz Ķīpsalu, lai uzzināt par aktualitātēm un iespējām izglītībā.
„Apmeklējot šo pasākumu, varēja uzzināt vairāk par dažādām augstskolām un mācību iestādēm, kuras interesē. Šādas izglītības izstādes ir ļoti noderīgas skolniekiem, it īpaši tiem, kuri nevar izlemt, kur turpināt mācīties un nezina ar ko grib saistīt savu turpmāko dzīvi. Manuprāt, tas ir brīnišķīgi, ka mums ir iespējas apmeklēt šāda veida izstādes, jo tas ir noderīgi mums, kā arī interesanti, tas palīdz nolemt, ko un kur ir vēlme strādāt vai mācīties turpmāk, – ”stāsta 12.kl.skolniece Milana  Siļmanoviča.
„Pasākums  bija ļoti izglītojošs un noderīgs, it īpaši 12.klasei, jo varēja uzdot sev interesējošos jautājumus interesējošām skolām un iepazīties ar citām nedzirdētām skolām, pat studijām ārzemēs. Skolas bija ļoti pretimnākošas un sniedza atbildes uz visiem jautājumiem – iestāšanos, studijām, akreditāciju u.c. ,” – piebilda 12.kl.skolniece Stefānija Lasmane.

Share this post on:
Skip to content