“Kadiķītis” iepazīst novadu

Share this post on:

Vangažu vidusskolas tautas deju kolektīvs “Kadiķītis”, sasmēlies saules enerģiju, sakrājis spēkus, ar iedvesmu iesoļo jaunajā sezonā.
“Kadiķīšu” dejotāji sezonu atklāj kopā ar draugiem aktīvi darbojoties dabā. Ņemot vērā šī brīža aktuālo tematiku par padomju laika mantojumu, kā gala mērķis tika izvirzīts aplūkot Garkalnes mežā esošo militāro bunkuru. Veicot garo pastaigu, mazie dejotāji ne tikai piepildīja savus punčus ar dabā esošajām mellenēm un brūklenēm, bet kāds pat iemanījās arī sēnes salasīt cepurē.
Nonākot galamērķī, bērni pārvarēja sevi, izbaudot asas izjūtas atrodoties nemājīgās un šaurās telpās, kas pielietojamas kara gadījumā. Militārie noslēpumi vienmēr un visos laikos rūpīgi glabāti un slēpti. Arī šobrīd par to, kas bijis Latvijā līdz pat 1994.gadam, kad Padomju Savienības armija atstāja Baltiju, zināms ir visai maz. Bērni ar interesi uzklausīja kolektīva vadītājas stāstījumu par Latvijas vēstures notikumiem, kas saistīti ar Latvijas okupācijas laiku.
Kad cīņa ar sevi bija pieveikta un īpašais objekts aplūkots, laiks tika veltīts kopīgas maltītes gatavošanai uz dzīvās uguns. Pēc garšīgās maltītes nobaudīšanas, vakars turpinājās ar aktīvām sporta spēlēm.
Deju kolektīva “Kadiķīši” dejotāji, pirms jaunās deju sezonas, novēl Jums  aktīvu, radošu, veiksmīgu un vienmēr zinību alkstošu sajūtu jaunā mācību gadā!

Deju kolektīva “Kadiķītis” vadītāja Žanete Paeglīte un dejotāji

Share this post on:
Skip to content