„Lāčplēša kauss” skolēna acīm

Share this post on:

Skolā tiek rīkots „Lāčplēša kauss” jau otro gadu. Piedalās skolnieki no 5. līdz 9. klasei. „Lāčplēša kauss” tiek veidots trīs posmos: mājsaimniecības prasmes, sportiskais gars un erudīcija.
Es, kā Lāčplēša kausa ieguvējs, varu sacīt, ka šis notikums bija jautrs. Viss sākās ar vēlēšanām klasē, kurās uzvarēju es un Ralfs.
Pirmais posms bija sporta, tur bija lēkšana uz kastēm un no tām, basketbola bumbas mešana grozā, lēkšana ar lecamauklām, kā arī šautriņu mešana.
Otrais posms bija erudīcija, kur bija dažādi jautājumi par Latviju un tās kultūru.
Trešais – mājturības posms, kurā visi noformēja Latvijas kontūru. Tā vispirms bija jāizzāģē un jānoformē. Noformēju to ar noslīpētiem dēļu gabaliem, lai veidotos iespaids, ka tā ir ķieģeļu siena.
Pēc posmiem bija apbalvošana – labākajiem diplomi, bet uzvarētājam diploms un kauss.

7.a klases skolnieks Dzintars Seņičevs

Latvija, Tu esi mana Latvija.
Zeme kurā dzimu, dzīvoju, un dzīvošu.
Tā ir mana Tēvzeme, mans gods un lepnums.
 /Daniels Balodis/

Esam aizvadījuši Latvijas dzimšanas dienu. Pēc svētkiem atsācies mācību darbs. Pie 4.a klases skolēniem otrdien audzināšanas stundā ciemos nāca 6.a klases skolēni un skolotāja Solvita Vencjuna.
Viņi zibakcijas „Mūsu labie darbi” ietvaros bija sagatavojuši darbiņu 4. klases skolēniem. Jaunākie skolasbiedri tika aicināti izgatavot latviešu tautumeitu. Ceturtās klases skolēni strādāja ar aizrautību un uzklausīja vecāko skolasbiedru padomus, pieņēma viņu palīdzību. Tika izgatavotas interesantas un skaistas tautumeitas. Stundas nobeigumā visi kopīgi nodziedāja latviešu tautas dziesmu „Bēdu manu, lielu bēdu”.
Ceturtās klases skolēni un skolotāja Lelde saka lielu paldies sestās klases skolēniem un viņu skolotājai Solvitai par jauko un radošo stundu!

4.a klases izglītojamie un skolotāja Lelde Nagle

Share this post on:
Skip to content