6.ab Meža ekspedīcijā

Share this post on:

19. septembrī 2019.g. mūsu 6.a klase devās interesantā Meža ekspedīcijā. Autobuss veda mūs uz Ropažu novadu. Kopā ar mums bija 6.b klase.
Mūs sagaidīja meža darbinieki. Viņi izstāstīja mums par mežu, par savu darbu un pienākumiem. Mums katram izdalīja grāmatiņas un zīmuļus, lai varētu pildīt uzdevumus. Pavisam bija desmit stacijas. Katrā no tām mūs sagaidīja meža darbinieks.  Mums patika visas stacijas, bet liekas, ka pati interesantākā bija stacija, kur vajadzēja mērīt kokus ar mazu zariņu. Arī tā, kur vajadzēja taisīt tiltu no dēļiem, bez skrūvēm. Tilts bija ļoti izturīgs, un mēs visi izmēģinājām pa to iet, arī skolotāja. Pētījām ilustrētu karti, skatījāmies, kur atzīmētas atpūtas vietas. Mums paskaidroja, kurus kokus un kāpēc vajag nozāģēt. No burtiem veidojām vārdu, iznāca “zāģis”. Minējām, kurās lietās ir sastāvdaļas no koka, un kurās nav.
Ekspedīcijas noslēgumā bija pikniks pie ugunskura, kur varēja cept desiņas. Kāds ieslēdza mūziku, un bija jautri. Ekspedīcija visiem patika, un par šo dienu visai klasei palika labas atmiņas.

Share this post on:
Skip to content