Gads kara ēnā

Share this post on:

Kara ēnā ir pagājuši 12 mēneši. Jau gadu kara notikumi Ukrainā ir svarīgākās ziņas mūsu ikdienā. Esam mainījušies mēs, sabiedrība, pasaule. 28.02. klases stundās skolēni diskutēja, izsakot savu viedokli, attieksmi pret kara notikumiem. Tapa radoši darbi par tēmu “Bez manis nav uzvaras”.
4.a klases darbs šeit
3.b
Klases stundā mēs pārrunājam par to, kas ir karš un kāpēc tas var notikt. Cik svarīgi ir dzīvot sapratnē un mīlestībā. Savu plakātu mēs veltījām mīlestībai un draudzībai. 
3.b klase vēlas, lai kari nekad nenotiktu un visi cilvēki dzīvo laimīgi.
7.b
Jau gadu mēs dzīvojam kara ēnā. Mūsu pasaulē ir vietas, kur bērni nevar doties uz skolu. Ikdienas nežēlīgi tiek nogalināti cilvēki, iznīcinātas viņu mājas. 
Ar savu plakātu mēs vēlējāmies izteikt savu attieksmi: “Karam NĒ!”
11.kl.
Diskutējot par tēmu, mēs kostatējām, ka kopš kara sākuma visu cilvēku dzīves līmenis ir pasliktinājies. Iemēsli – inflācija, bezdarbs, energoresursu sadardzināšana, migrācija.  Mēs, 11.klases skolēni, esam pārliecināti, ka karš ir jāpārtrauc, jo cieš cilvēki un kara darbība – tas nav normāli 21.gadsimtā.
5.a
Stundā mums bija  jāveic radošais uzdevums par minēto tēmu pēc izvēles – vēstule, vai eseja, vai zīmējums. Mēs diskutējām par kara ietekmi uz cilvēka dzīvi, vērtību maiņu, izteicām savas jūtas, pārdzīvojumus.

Share this post on:
Skip to content