Interaktīva nodarbība-izstāde

Share this post on:

Kamēr 2.a klases bērni mācās attālināti, skolotāja  Inese Reisa uzaicināja 6 gadīgo 0.c grupiņu ar skolotāju Līgu Brizgu apskatīt 2.a klases veidotos mākslas darbus, kuri tapa eTwinning projekta “Mākoņu raksti” ietvaros. Pirmsskolas bērni  izpētīja, apjūsmoja, novērtēja gan zīmuļu, gan guašas, gan plastilinogrāfijā, gan tamborējuma tehnikās darinātos 2.a klases bērnu darbus. Atraktīvā apskate ar skaņu specefektiem, mūziku, rotaļu, mīklu minēšanu, fantāzijas lidojumu, eksperimenta pētīšanu, lietu čamdīšanu bērniem ielīksmoja acis un  sirdi, rokas un kājas. Nodarbībai jautrību piešķīra projekta “Mākoņu raksti” talismans-mākoņlelle, kurš vēlējās sasveicināties ar katru no viesiem. Pirmsskolas bērni nodarbībā uzzināja ne tikai, kā rodas mākoņi, kādās krāsās un formās tie mēdz būt, bet arī to, kā tos var nomedīt, kas izrādījās bija pats grūtākais jautājums.
Liekot uz katra iepatikušos mākslas darba gabaliņu no mākoņpūkas, tika novērtēti 2.a klases radītie darbi. Gaumes bija ļoti dažādas, un patika visi darbi-gan guašu, gan plastalīna, gan zīmuļu, gan tamborēšanas tehnikās. Nodarbības-izstādes beigās pirmsskolas bērni solījās arī veikt vienu no uzdevumiem.
Ceru, ka arī turpmāk bērni katru dienu ieskatīsies debess jumā, lai ieraudzītu tur dabas mākslas darbus un sevi iedvesmotu citiem radošiem darbiņiem!

2.a klases skolotāja Inese Reisa un
0.c grupiņas skolotāja Līga Brizga

Share this post on:
Skip to content