Mobilais zināšanu ekspresis Vangažu vidusskolā

Share this post on:

Mobilais zināšanu ekspresis jau trešo gadu viesojas Latvijas skolās, vairojot skolēnu zinātkāri un izpratni par Eiropas Savienību un Latvijas lomu tajā.
24. marta rītā Vangažu vidusskolā piestāja Mobilo zināšanu ekspresis un ar 7.-12.klašu  skolēniem tikās Eiropas Savienības vēstneši – Eiropas Kustība Latvijā prezidents Andris Gobiņš, par gribas lomu dzīvē ar skolēniem runāja TV seja Lelde Lietaviete, mūsu bijusī skolniece, par pašiedvesmu un iedvesmu stāstīja  multimākslinieks Kaspars Blūms Blūmanis jeb Kašers.
Vēstnieku tikšanās moto ir “Esi savas dzīves režisors!”, mudinot skolēnus izzināt, piedalīties un ietekmēt apkārt notiekošo, līdzveidojot Latviju, Eiropu un pasauli.
Stāstījums par viņu dzīves pieredzi un sasniegto bija interesants, sirsnīgs un iedvesmojošs.
Nodarbības laikā bija dažādi interaktīvi uzdevumi. Liels pārsteigums visiem bija Toma Lamšas zināšanas par Eiropas valstu noteikšanu pēc karogiem. Toms spēja nosaukt visas 28 Eiropas valstis. Toms un arī citi skolēni saņēma nelielas dāvaniņas par precīzām atbildēm. Arī 2.-4.klašu skolēniem būs iespēja nākamajā nedēļā piedalīties nodarbībā.
Prieks, ka mums izdevās izbaudīt šo aktivitāti!

Share this post on:
Skip to content