Sporta aktivitātes skolā un ārpusskolas

Share this post on:

Sports ir viena no sastāvdaļām skolas dzīvē. Skolēni ir aktīvi dažādās sporta aktivitātēs:
3.a un 3.b klases skolēni piedalās projektā “SPORTO VISA KLASE”. Atklāšanas ceremonija notika šā gada 3. novembrī Valmieras Olimpiskajā centrā, bet skolā pasākums notika 5. decembrī. Projektu organizē Latvijas Olimpiskā komiteja ar pašvaldības atbalstu. Projekta iniciators Žoržs Tikmers uzsver veselības un fiziskās sagatavotības nozīmi skolēnu attīstībā. Šogad projektā ir iesaistīti jau 5240 skolēni no 233 skolām visā valstī. Bērni nodarbojas ar sportu katru dienu, tai skaitā nodarbības peldēšanā, futbolā, fiziskajā sagatavotībā. Programmas šīm stundām izstrādāja Latvijas Sporta akadēmijas pasniedzēji. Ir atklāta arī 4. sezona 5. klasēm, skolēni šajā projektā piedalās jau trešo gadu.

Skolā notika Olimpiskā diena, Lāčplēša kausa posms, sporta aktivitātes notika no 1. līdz 4. klasei, no 5. līdz 7. klasei.
Bet ārpusskolas pasākumos mēs piedalījāmies Pierīgas organizētajās sacensībās Rudens krosā, kur Darja Baranova ieguva 2. vietu, Tautas bumbas turnīrs meitenēm un zēniem. Ļoti aktīvi, veikli un labi ķērāji bija Valts Ņikiforovs, Leons Parfeņenkovs, Ņikita Polivkins, Marta Andersone, Valeriya Ternovskaya. Tā kā panākumi Pierīgas novada sacensībās nav īpaši labi, tad mūsu mērķis ir vairāk un aktīvāk trenēties.
Mūsu kaimiņi no Siguldas novada ir aicinājuši mūsu skolas komandas piedalīties atklātās sacensībās telpu futbolā, kur 4.-5. klašu komanda izcīnīja 4. vietu, 8.-9. klases zēnu komanda ir izcīnījusi 3.vietu, bet 10.-12. klašu komanda 1. vietu. Gribas atzīmēt tādus spēlētājus kā Toms Lamša, Vladislavs Puškins, Artūrs Kļaviņš, Aivis Miksons, Andrejs Čerņejs, Hermanis Bruno Krallišs, Rustams Mamedovs, Ričards Dunčs.

Share this post on:
Skip to content